| CocoG a întrebat:

Hello, sunt clasa a 12a si anul asta urmeaza sa avem balul. Am silueta clepsidra si as vrea sa port o rochie classy si usor retro. Ce-mi recomandati, sa o cumpar sau sa o fac la croitoreasa?

Răspuns Câştigător
| plictiseala12 a răspuns:

Pai iti recomand http://www.google.ro/......tp?/imgres uitate la asta mie mi se pare ca ti se potriveste cel mai bine : )

8 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Daca gasesti pe placul tau, si iti sta bine, cumparo. Daca ai umblat prin toate magazinele si n-ai gasit nimic, fa-o la croitoreasa... ca...n-ai incotro!

| boogdan91 a răspuns:

Iti recomand sa te gandesti la BAC, nu la BAL.

| CocoG explică (pentru boogdan91):

Boogy multumesc pentru ingrijorare dar sunt cam tocilara asa ca nu mi-e frica de bachee hee.

| plictiseala12 a răspuns:

Pai depinde daca casesti la magazin pe marimea ta cum tio doresti tu si in cel mai mic detaliu cumparo daca nu poti sa ti-o faci la croitoreasa

| Allya a răspuns:

Fa-o la croitoreasa...parerea mea...

| Beweird a răspuns:

Gasesti mai multe tipuri de rochii aici www.cristallini.com

| Aηηush a răspuns:

Poti sa cauti in magazine.Mereu gasesti ceva care te surprinde.

| Ema96 a răspuns:

Mai bine cauti in magazine dupa parerea mea la croitoreasa e mai nasol ce te faci daca nu iti place cum a iesit mai si dai bani aiurea. Trebuie sa gasesti in magazin ceva pe placul tau.Mult noroc!:*