| Deutza_1234 a întrebat:

HeLLO! sunt din galati si am 13 ani and nu sunt foarte dezvoltata as doari sa imi spuneti si mie niste magazine.etc.unde imi pot cupara haine la mod. dragute la preturi rezonabile!(sa imi vina)big grin
>MuLtUmEsC

2 răspunsuri:
| RockerGirl a răspuns:

Pai te poti duce la Vali STil, sau la Diana shopping...stiu si eu, sunt multe magazine in Galati, dar nu toate au preturi rezonabile rolling on the floor sau in alcom...depinde de gusturile talewinking

| selenaxXxgomez a răspuns:

Magazinul K.A.Y.A est un magazin ieftin, cu haine f drăguțe