| Issa_8382 a întrebat:

Hello TPU:* Am o intrebare.Ati folosit careva gel antimicrobian de la gerovital plant, stop acnee? Daca da, ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Draga mea, la farmaciile naturiste au carti despre ceaiuri, este o carte care se numeste "100 de plante", in cartea aceea gasesti remediul pentru vindecarea de acnee, dar si alte boli. Ceaiurile vindeca orice boala.

| littlebluebutterfly a răspuns:

Am avut, e bunicel dar nu face minuni. Totusi iti mai dispar din cosuri cand te dai cu el, dar nu 100%

| Aliiiin a răspuns:

E foarte bun winking