| ionutza96 a întrebat:

Hello TPU!love struck... vreau sa-mi dati un sfat! Eu am culoarea ochilor cand albastri, verzi si gristraight face...as vrea sa-mi pun lentile dar numai pentru schimbarea culorii. Merita?batting eyelashes. Fundita pentru cel mai eficitent raspuns:*. >multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| aleee07 a răspuns:

Am vazut poza de la avatarul tau si ai niste ochi foarte frumosi love struck. Nu trebuie sa iti pui lentile sau altceva pentru ca tu ai niste ochi pe care nu toata lumea ii are, multi si-ar dori sa ii aiba asa, inclusiv eu si in plus nu merita! Sper sa fie la fel de frumosi pe viitor. Ai grija de ei. Bafta xD! big hug

2 răspunsuri:
| ana_9938 a răspuns:

Nu merita eu as da orice sa am acesti ochi albastri:X:X:X si inca sa mi se schimbe culoarea ar fi super... Daca ti se schimba culoarea ar fi cumva ca lentilele ca ba ii ai albastrii ba verzi.Nu-ti pune lentile.pup

| buburuza12 a răspuns:

Normal ca nu merita.