| Mmarryy a întrebat:

Hello! Voi ce marca de vopsea folositi pentru sprancene? Si cat tine? Mersi

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

O buna vopsea de sprancene este cea de la "Kallos". Daca intr-adevar nu se vad sprancenele tale, se merita sa le vopsesti, daca se vad, atunci le poti contura cu putin fard negru sau maro (depinde de nuanta parului pe care o ai). Bafta!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu folosesc așa ceva, le am naturale cu o ușoară pensare la coada sprâncenei.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu îmi vopsesc sprâncenele; doar le conturez cu puţin fard şi cu o pensulă foarte subţire.

pa, pa.

| aaaa12345 a răspuns:

Nu folosesc

| piciuk a răspuns:

Cel mai simplu ma duc la salon.pentru 10 lei, se merita, vopseaua tine aprox 2 saptamani, 3 chiar. oricat as fi de priceputa, nu pot sa le fac la fel ca si cosmeticiana.

| aliyna a răspuns:

Buna, nu folosesc nici o vopsea, sunt doar pensate.