| elena a întrebat:

Pe orice tub de vopsea pentru par, scrie, sa nu ne vopsim sprancenele cu solutia respectiva, intreb, cunoaste cineva vreo marca de vopsea pentru sprancene?

Răspuns Câştigător
| tynutzacristinutza a răspuns:

Http://www.drtemt.ro/......produs.php in speranta ca ti-am putut fi defolos

3 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Vopseaua pentru par este prea puternica pentru fata, asa ca nu e indicat sa ne vopsim sprancenele cu ea. Ca sa-ti vopsesti sprancenele, mergi la un salon de cosmetica si o sa ti le vopseasca acolo, cu o solutie speciala. Succes!

| oanacatalina a răspuns:

Sunt vopsele si pentru sprancene, cred ca de la Farmec, dar cel mai bine ar fi sa ti le vopsesti la salon, dupa ce le pensezi. Rezultatul va fi mult mai bun...

| Alle_3476 a răspuns:

Trebuie sa te duci la coafor sau cosmetica undeva deoarece au acolo vopseaua respectiva...