| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Hello love struck
Peste trei saptamana am banchetu' si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Mai ales ca trebuie si machiaj.Cum as putea sa ma machez?
Vreau niste tutoriale in care sa arate eyelineul si rimelu'
Dau fundii' love struck

4 răspunsuri:
| laviniaerg a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=U6tS9v3srhk;) mie imi place cum s-a machiat si daca vrei, poti schimba culoarea good luck

| NinaY a răspuns:

Ei bine, si eu am banchetul chiar foarte curand. Dat fiind ca am o sora mai mare, nu e neaparat o problema pentru mine, dar, asa ca o intrebare, esti fana vreunei cantarete sau ceva de genul? daca da poti gasi tutoriale de genul acesta, in care ai putea arata si fabulos, si ti'ar si placea, semanand cu o vedeta :). Ei bine, de ajuns cu vorba.Iti las cateva idei :
http://www.youtube.com/watch?v=is-OzthPpEI
Nu cred ca te ajuta mult prea mult, dar macar ma incercat :D