| ancaaaa a întrebat:

Hei salut! Merg saptamana asta in club si nu stiu cum sa ma imbrac. Deci sunt inaltuta am 1.62, picioare lungi si fund nu prea sad. sani am. Cum as putea sa ma imbrac in club? Sa imi arate si un pic fundulet si sa nu par si nici foarte inalta, si sa imi arate si sani f frumos. la sani nu e problema dar intreb. cum as putea sa ma imbrac? Si cum sa ma machez?

2 răspunsuri:
| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Auzi
tu esti inaltutsa la 1 62?rolling on the floor)))))))))))))))))))))

rad cu lacrimi adica pe mine ma face lumea pitica si am 1 70 si tu esti INALTUTSA?straight face

| Mada_3719 a răspuns:

Ia-ti un sutien cu pusap daca vrei sa iti arate sani mai marii un tricou mai decoltat si o fustta mai minii ca se vada ceva si niste tocuri