| I U L I A a întrebat:

Helloooo TPU big grin! Vreau si eu idei pentru poze gen cele facute la sedinte foto sau xce alte idei sunt bine venite. Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

1.Sa iti pui o mana pe fata, dar sa se vada putin ochii sau nasul sau buzele si sa te pozezi de sus, sau din fata.
2.Sa lasi aparatul jos, sau sa pui pe cineva sa te pozeze de jos in sus, adica sa ti se vada picioarele pima data apoi corpul si capul.
3.Sa porti o palarie si sa o pui pe toata fata, iar tie sa ti se vada decat corpul.
4.Sa faci semnul "peace" langa ochi, sa zambesti larg, cam asa : http://www.clker.com/clipart-13700.html
5.Sa rogi pe cineva sa iti faca o poza cand sari, sa ti picioarele mai la spate sa se vada frumos ^^

Sper ca te-am ajutat :* pup si bafta la pozat xD

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Dar la ce te referi cu poze gen cele facute la sedinte foto? De ex eu am multe poze fac intr-o camera si in spatele meu aveam un perete alb [daca la asta te referi] daca nu nu stiu la ce te poti sa te referi. doar la pozitii si pentru alea iti trebuie imaginatie daca vrei poti sa te uiti la pozele mele de pe [ hi5 http://carina-98.hi5.com ] sa vezi ce pozitii am fac. sper ca am inteles continutul intrebarii tale si ti-am fost de folos:D daca nu asta e. [dar daca da plz plz imi dau fundita ca am nevoie mersi :D ]