| Tsunade99 a întrebat:

Help! Imi creste mustata si sunt fata! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Am observat ca la toate fetele se intampla asta desigur si mielaughing

Eu am o crema depilatoare o aplic pe muscata stau 5 min si pun pe o discheta demacheanta spirt sterg si dupa imi dau cu niste crema sa nu ma irit happy

Dati cu creama depilatoare si gata happy

Bafta!
Pa, pa^^

| adrianaR a răspuns (pentru IlegalSmile):

Bine draga mea e un raspuns corect dar poti sa iti dai si cu epilatorul nu e nici o diferenta intre crema si epilator bafta :*

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o dereglare hormonală.
Decoloreză cu Karaver, este specială pentru părul de pe față și corp.Nu te grăbi să epilezi zona.
Pa, pa.

| Bailey a răspuns:

Du-te la un salon si vorbeste cu fetele de acolo. Este mai bine decat sa faci vreo prostie inaintehee hee. Funda? :*

| ElecktroFloweR a răspuns:

Draga este o dereglare hormonala. Nu te speria e normal. Sfat: nu te rade sau epila cu epilatorul pentru ca dupa o sa creasca de doua ori mai mult. Daca vrei epileazo cu ceara e mult mai bine. Si nu va trebui dupa decat sa te epilez la o luna doua. Daca te faci cu epilatorul va trebui dupa sa te faci la saptamana. Sper ca te-am ajutat putin.:*

| zuzzzuuu a răspuns:

Epileaza-te cu ceara!

| Reiatsunami a răspuns:

Iti faci un fanclub.

| bogdanworld a răspuns:

Sinucidere laughing glumeam...peste 90% din femei au o mustata imensa. doar ca se rad

Răspuns utilizator avertizat
| Fanatic a răspuns:

Epileazate...

| Messi_1669 a răspuns:

Pune mana pe toport si dati in cap funda?

| Gabriel1 a răspuns:

Impleteste-o.

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Dai cu epilatorul sau de preferat cu ceara pentru fata big grin
sau poti si cu penseta... sau epilarea definitiva cu laser
bafta:*

Ps: Cati ani ai?

| sonya_5952 a răspuns:

Bleah. mergi la un salon de cosmetica si epileaza-te cu ceara... cu decoloratul ma tem ca nu o sa fie mare diferenta. Relax foarte multe femei isi epileaza mustatawinking

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Asta inseamna ca esti baiatlaughing glumeam si maicamea avea si sa epilat apropo cati ani ai?

| Rozzaaa a răspuns:

Este normal...probabil acum se vede, pana acum ai avut doar un puf.Pai, te duci si cumperi fasii de la veet, si o smulgi.
Pa Puffy! Numai bine.:*