| crystyyna a întrebat:

Help me! Acum 3 zile mi-am dat jos unghiile cu gel. Unghiile mele arata foarte urat si sunt foarte moi.Cine stie vreun intaritor bun pentru unghii, sau calciu? Chiar daca e mai scump, am nevoie.Multumesc.

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Calciu de la Ganoderma. Este bun atat pentru unghii cat si pentru par, piele, detoxifierea corpului...Bine acum sunt mai multe din aceeasi gama cu cat folosesti mai multe cu atat e mai bine. se gasesc la magazine specializate...

| JohannaStone a răspuns:

In primul rand nu a fost bine ce ai facut. De ce nu ai intrebat TPU daca e bine sa folosesti unghiile cu gel. Oricum, poti lua din farmacii diferite lacuri de unghii intaritoare. Oricum, trebuie sa stai cu ele fara sa te mai dai cu oja pentru o luna. Acel lac de unghii care il am si eu este de la Loreal Paris si este foarte bun. Poti gasi in farmacii ca: SensiBlue (acolo am luat eu lacul de unghii)

| Scumpy90 a răspuns:

Eu folosesc un gel de la Flormar, si este foarte bun... si costa 10 lei

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi crema pentru unghii,, SEBA MED'' nu este deloc scumpa si este foarte bunahappy!