| anonim_4396 a întrebat:

Help Pls!happy
Cine imi poate spune si mie adrese de firme in Bucuresti unde se personalizeaza tricouri?
As vrea sa imi personalizez un tricou insa nu as vrea ca poza dupa 2-3 spalari sa se stearga... m ar interesa daca se poate firme care nu iti personalizeaza un tricou de al lor as vrea sa im personalizez de ex: o bluza, rochie...etc
Si m ar mai interesa sa personalizez si pandantive...

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Pai am vazut prin City Mall, din cate am vazut costa 45 lei, tot asa un coleg de al meu a personalizat un tricou cu o poza adus pe stickwinking.
Si am vazut ca si prin Magazinul Unirea. la parter parca happy.
Peace kiss

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

La Mall Vitan, magazinul Diverta. Personalizarea unui tricou cu sigla Scorpions a costat 35 Ron. Modelul l-am adus pe stick.