| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Unde,si cum as putea sa imi personalizez un tricou adica sa pun poza pe el in Bucuresti?
Funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Unirea, jos, la parter, era un atelier din asta de personalizat fel de fel de chestii.

| Konata a răspuns:

Pai iti iei un tricou simplu (fara model sau imprimeu), iti cauti pe net o imagine care iti place, o printezi pe hartie speciala de transfer(gasesti la librarii), pui imaginea cu fata pe tricou si o calci.:*

| Flaviucu a răspuns:

O adresa exact nu stiu, dar pe http://tricouonline.ro/? gclid=CIem6b3enLQCFQRc3godWyIAoA ti-l poti comanda.