| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a folosit careva Gel Reparator cu Extract din Melc pentru Cicatrici Acneice Herbagen m-ar interesa sa stiu daca are efect ca vreau sa imi comand si eu am incercat si crema tot cu extract din melc dar nu a dat rezultate?

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu folosesc crema cu extract de melc de vreo 2 ani, a avut efect in timp, nu imediat, si continui s-o folosesc

| RoxanaStan00 a răspuns:

Eu am folosit pentru cicatricile ramase de la acnee(pentru ca le-am spart) la recomandarea unui medic un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Am avut rabdare si s-au vazut rezultate, s-au vindecat toate cicatricile in timp. Iti recomand happy