| Lorela_3157 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru semnele lasate de acnee? Crema cu extract de melc herbagen a incercat-o cineva? E buna de ceva?

3 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Boreade 12, Glyco a, Isotrexin -agresiv, Skinoren +protectie solara dimineata 30 spf - tratament minim 4 5 6 luni. Retin a foarte agresiv asa ca ai grija.

| SexyGirl_7792 a răspuns:

Am auzit de la prietene ca ar fi buna desi eu nu am incercat-o eu folosesc creme pe baza de plante de cand ma stiuhappysi mi-au fost de folos incearca si tu daca nu functioneaza te sfatuiesc sa mergi la dermatolog

| Lorela_3157 explică:

De cateva zile folosesc retin a credeti ca imi va fi de folos?