| Windsong90 a întrebat:

Hey! A folosit cineva uleiul de ricin?! Chiar stimuleaza cresterea parului?! Fundaa

1 răspuns:
| CHOIHYOMI a răspuns:

Probleme de cadere a parului - Pentru cei care au probleme cu caderea parului sau "chelie", uleiul de ricin este o solutie la indeamana. Tratamentul pentru par presupune masarea pielii capului cu ulei de ricin din abundenta inainte de culcare timp de trei zile pe saptamana. Bineinteles, a doua zi pielea capului trebuie bine spalata si clatita. Uleiul de ricin mai poate fi folosit si pentru unghii si negi. happy