| ElenaLoly a întrebat:

Uleiul de ricin sau uleiul de măsline? Care stimulează creșterea mai rapidă a parului?

5 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Uleiul de ricin.

| AleexisViol3t a răspuns:

Cel de ricin

| Mariammmmmm a răspuns:

Ulei de ricin + gălbenuș de ou. poti adauga si ulei de măsline, zeama de lămâie si vitamina A. Fa-ti o masca gen si stai 2-3 ore cu ea, dar acoperă ti parul cu un prosop sa se mențină o oarecare caldura. Eu asa fac si am parul lung, plus ca întărește firul. Se duce mai greu la spălat, dar nu i problema.

| ElenaLoly explică (pentru Mariammmmmm):

Si cat ti-a crescut intr-o luna?

| Mariammmmmm a răspuns (pentru ElenaLoly):

Nu mai stiu exact, oricum e foarte eficient. Renunța la placa si uscător