| GabriellaGlamour a întrebat:

Hey! :*
Acum ca a venit toamna deja este mai frig afara si buzele mele se usuca. Am cateva balsamuri de buze dar nu sunt deloc bune: unul de la farmacie ( vreo 10 ron ) si pe ambalaj scria ca este cu miere dar mirosea a menta, si nici nu hidrata buzele cum trebuie. Am incercat si de la Nivea muuulte si cel mai nou este cel cu trandafiri, roz. Imi place cum miroase dar cand ma dau cu el pe buze nu stiu ce se intampla, nu se aseaza cum trebuie si arata inestetic. Etc etc...
Ce balsam de buze imi recomandati? Mi-ar placea sa fie la stick, ca sa il pot folosi oricand si sa miroasa a ciocolata, favorita mea sau orice altceva dulce, si daca e cu cacao sa nu imi faca buzele maro. :*

3 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

Ti-as recomanda sa intrebi un specialist.Nimeni nu poate sa-ti recomande.pace

| KanuruChan a răspuns:

Nu stiu daca te intereseaza prea mult, dar untul de shea e cel mai bun, si pentru buzele crapate, si pentru corp. Informeaza-te, daca vrei. O sa reziste mult pe buze, mai ales impotriva vantului, sau iarna, impotriva gerului.

Bafta!

| Popa_Ana_1982_IGoc a răspuns:

Pai cu aroma de ciocolata nu prea cunosc, incearca SOS de la NIVEA. Este un tratament special pentru a repara buzele crapate si nu coloreaza.