| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am de gand sa imi fac suvite dar vreau sa stiu si parerea voastra ce ar merge cel mai bine la parul saten suvite blonde sau roscate?

10 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Blond/roz/albastre.De ce nu faci si blonde si roscate? :d

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Dar roscate nu prea se vede pe parul saten.

| Rossey a răspuns:

Buna! Dupa cum vad in poza de la avatar cred ca ar merge mult mai bine suvite blonde.Si este si la moda.

| iKeel a răspuns:

Eu îţi recomand, după cum ai părul, şaten, Hmm... Negru...

| Klews a răspuns:

Buna! Eu as alege roscate, deoarece sunt dragute dar, ai putea sa-ti pui blonde daca vrei. Poti sa incerci o combinatie. Fa-le cum te simti mai bine!

| Sashavalentine a răspuns:

Dintre blonde sau roscate as alege blonde, dar mie imi plac si turcoaz :d.

| ℜëßëℓå a răspuns:

Daca nu vrei sa iasa prea tare in evidenta blonde, dar daca vrei sa se vada roscate.

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Hmmm...dintre blonde sau roscate eu as alege verzi (sau albastre) :-)) devil

| IszyKitty a răspuns:

Blondebig grin Parerea meawinking

| anny2000bah a răspuns:

Eu as zice ca sunt mult mai bine suvitele blonde pentru par saten