| Iridinvest a întrebat:

Vreau o schimbare la par, la culoare. Si ma ganesc la suvite blonde sau roscate. Eu am parul saten deschis, iar daca ar fi suvitele blonde stiu ca trebuie sa decolorez. Ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Eu il am saten inchid, di voiam sa-mi fac stilul ombre ( acelasi cu varfurile vopsite ) inca de anul trecul. La inceput ma gandeam sa le fac blonde, dar mi se parea prea aiurea ca sa ma decolorez si dupuia cand mi se ia vopseaua sa ma vopsesc din nou, pentru cas ma gandeam ca o s ainceapa si scoala. Asa ca le-am facut roscate si mi-a iesit din prima. Deci iti recomand sa le faci roscate.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Uite aici un site care ar trebui sa te ajute :
http://www.roportal.ro/articole/suvite-pentru-par-saten-5597.htm
Eu cred ca suvite blonde ar merge cel mai bine, dar tu alegi :) Sper ca am ajutat.

| Xenia16 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta mai bine cu suvite blonde si eu sunt satena deschis si tot la am suvite blonde. Succes!

| Iridinvest explică (pentru Xenia16):

Cu nuantaor?

| Xenia16 a răspuns (pentru Iridinvest):

Eu m-am facut permanent, dac doresti fa-te cu nuantator ti-ar sta foarte bine.

| MariaFcsb1 a răspuns:

Daca vrei suvite blonde stai cu capul in soarelaughing)