| FashionPink a întrebat:

Hey! Am descarcat aplicatia CocoPPa si iconitele mi s-au instalat pe ecran, cum le pot pune in meniu (am Samsung galaxy y duos)?

5 răspunsuri:
| ZabuzA1999ByMe a răspuns:

Tine apasat pe iconita si o sa iti apara jos un cos de gunoi, pune iconita in el si nu o sa mai fie pe ecran

| FashionPink explică (pentru ZabuzA1999ByMe):

Eu nu vreau sa dispara de tot! Daca o pun in cos va disparea de tot eu o vreau in meniu.

| ZabuzA1999ByMe a răspuns (pentru FashionPink):

Nu dispare de tot o sa iti dispara doar pe de ecran, asa fac si eu

| FashionPink explică (pentru ZabuzA1999ByMe):

Iconitele astea sunt ca un shorcut in telefon care apar doar pe ecran. Daca ai Iphone ti se salveaza direct in meniu.

| Marryisdreaming a răspuns:

FashionPink, ZabuzA1999ByMe are dreptate! Daca vrei mai multe explicatii cauta-mă.