| AlexandraCulea a întrebat:

Hey! Am nevoie de niste pareri! Acum cateva luni mi-am facut breton. Peste ceva timp m-am plictisit de el, dar acum bretonul mi-am crescut, la fel si partea opusa a carariii (in stanga), care imi ajunge pana la barbie, iar bretonul pana la nivelul de deasupra buzelor!
In fine, ideea este ca maine merg sa ma tund si as vrea sa incerc un stil nou, cu cararea intr-o parte, in dreapta!
Acum cand fac carearea in stilul asta, suvita mai lunga vine peste cea scurta si imi acopera ochiul drept.
Problema este ca nu stiu cum sa ma tund, as merge pe ideea de a-mi face gherute cu cararea pe mijloc si cand vreau sa imi schimb cararea, dar imi este teama sa nu mi se suprapuna gherutele de lungimi egale si sa imi acopere din nou ochiul.
Care este parerea voastra?
Va rog sa raspundeti cat mai repede posibil! Multumesc!
P.S: Dau funda!

1 răspuns:
| Catalinnuu a răspuns:

Gherute cu cararea pe mijloc ii fain