| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma tund si eu. Am fata patrata spre rotunda si sunt tunsa pana peste umeri in scari, filat cu gherute si breton intr-o parte. As vrea sa ma tund ceva de genul asian bob dar cu gherute si bretonul intr-o parte dar nu prea sunt sigura. Imi puteti da niste idei sau macar niste imagini? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| adnanandan a răspuns:

Daca ai parul cret sau ondulat nu te tude bob...http://informatiinews.blogspot.com/2010/04/tunsori-bob-la-moda-2010.html

| brunetzik07102011 a răspuns:

Eu am fata rotunda si am fost tunsa bob si mi-a stat foarte bine.insa parerea mea ar fi sa nu-ti mai faci breton pentru ca mai tare rotunjeste fata.inca un sfat:nu-ti pune cercei mici, pune-ti cercei mari si lungi. da alt aspect fetei rotunde. sper ca te-am ajutat cu ceva:*