| MadyLarysa a întrebat:

Hey...as vrea sa imi dati cateva idei.am fost invitata de prietenul meu la un botez.nu stiu cu ce sa ma imbrac,cum sa-mi fac parul si machiajul.el vrea sa ne imbracam in mov, daca se poate ceva sugestii...va multumesc

1 răspuns:
| Venusgirl a răspuns:

De fapt la o asa ceremonie e bine sa fii imbracata si coafata clasic. coafura clasica e buna pentru ca astfel arati mai solida, eleganta si poti sa-ti pui o esarfa in biserica. plus la toate ca am observat ca ai breton ...nu exculde ca poti si sa-ti indrepti parul sau sa-l ondulezi, oricum capul va fi acopert de esarfa.

cauta pe net,, coafuri clasce,, si iti poti alege una pe placul tau