| Lexi_Doar_1996 a întrebat:

Hey! As vrea sa imi pun eu unghiile false (adica tipsuri} su cu superglue nu e ok...am auzit ca este un lipici special, dar unde pot gasi? Adica ...numele mai exact gen : flormar? sau golden rouse?
Ajutati.ma va rog.
DAU FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Lipici pentu unghii false primesti la unghii cand le cumperi.

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Prietenele mele care au cumarat au priit cu unghiile.
ai putea sa te duci la flormar sau la golden rose sa le spui vanzatoarelor problema ta.
cred ca lipiciul se gaseste de fapt in orice magazin cosmetic dar e mai slab calitativ

| Keety a răspuns:

Sincer nu te sfatuiesc sa-ti pui tu acasa unghiile deoarece nu se prind bine si nu stau deloc frumos. Poti sa te duci la un salon iar pentru 100 lei poti sa-ti pui acolo(ies super frumoase )Dar pana la urma faci cum vrei tu

fundita?
Craciun fericit! love struck