| mmmiruna a întrebat:

Hey! As vrea sa ma ajutati si pe mine. Eu am parul putin peste umeri si este tuns in scari. Cum as putea sa imi prind parul la scoala? Cel mai bun funda si restul vot!

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Pai,.ai putea sa ti-l prinzi intr-o coada, nu foarte sus, iar in fata sa-ti lasi putin par pe fata, sau daca vrei sa pari mai copilaroasa, ai putea sa-ti faci 2 cozi tongue
Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| BlackRose95 a răspuns:

Cu un cleste. Lasi capul pe spate, il prinzi ca si cum ai vrea sa-ti faci o coada, il rasucesti si pui clestele.

| gabytz18 a răspuns:

Lasa-l sa creasca big grin

| AceAl3 a răspuns:

Si eu am parul putin peste umeri dar il las asa...dar daca ti neaparat sa il prinzi ai putea sa il prinzi in 2 codite jos lasate sa atarne poate suna copilaresc dar arata super...dar sincer mai bine lasa-l liberwinking.