| caltialaura123 a întrebat:

Am o mare problema! M-am tuns pentru ca aveam parul tuns in scari si acum am parul dreot, pana la umeri. Cum sa imi prind parul. Pot in coc dar acum ca a venit frigul, port caciuli si se strica. ajutati-ma! Cum sa imi mai prind parul daca il am pe la umeri. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

Poți încerca coada de peste, coada împletită sau diverse împletituri.Sau dacă ai parul drept, poți încerca niște bucle lejere sau să-ți creponezi părul.Mult succes, te pup!

| Alexia1804 a răspuns (pentru Carla01):

Poti sa il creponezi...dar si eu am facut la fel si nu prea aveam multe variante...naspa.Mai poti sa il faci coc dar sa nu porti caciula ca se stica. Poti face bucle sau tot felul de impletituri si diverse prinderi, cauta pe youtube. Sper ca te-am ajutat. esti amabila sa imi dai funda? laughing)

1 răspuns: