| Biby a întrebat:

Hey!:)
Astazi m-a duc la coafor.:d
Vreau sa-mi fac breton drept si sa ma tund asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres 401&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=387&oei=j8xHTd7gJtSh4QaH88y5 BQ&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:7, s:15&tx=43&ty=78&biw=1024&bih=641

Am fata ovala, ochii albastri, parul scurt pana la umeri, saten spre blond.
Mi-ar sta bine asa? Daca nu cu ce coafuri mi-ar sta bine, dar sa fie cu parul pana la umeri si breton drept?
Fundita...

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

Iti va sta perfect! Doar ca trebuie sa fie cu 5 cm mai mare decat cea din poza.stiu cel mai prost raspuns!

14 răspunsuri:
| Biby explică:

@roxana,
HelloKitty(my BFF) si-a dat doar cu parerea.
Si in plus gusturile nu se discuta...majoriteatea de aici au s[us ca o sa-mi stea bine.

| Biby explică:

@roxana,
In al doilea rand eu intotdeauna stiu ce se poarta si ce nu.
Si bretonul pe care mi la-i dat tu este prea lung pentru mine, eu port si ochelari si am si 10 ani...

| Biby explică:

Daca nu aveam ochelari imi faceam hairstyle-rul care mi la-i dat tu.
Multumesc, oricum.happy

| Biby explică:

M-am tuns bob pana la umeri, in fata mai lung si in sparte mai scurt.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Genul ăsta de tunsoare este atemporală, adică se poartă mereu şi niciodată. E ca părul prins în coc. Mereu se va purta dar nu apare niciodată (sau foarte rar) în tendinţele de hairstyle. Aşa şi cu coafura aleasă de tine. Eu cred că te va prinde bine, importantă e şi culoarea părului, nuanţa tenului tău trebuie să fie contrastantă cu părul. Succes şi să ne arăţi rezultatul (poze!)!

| deniisa a răspuns:

Imi place ideea tabatting eyelashes cred ca o sa iti stea foarte bine big grin

| Naspa6969 a răspuns:

@roxana,
Pai daca nu se mai poarta aceasta coafura, atunci de ce Diana Dumitrescu si-a facut-o in 2010?
Astept raspuns.

| PinkDea a răspuns:

E super asta... daca ai parul pana la umeri numai asa cred ca ti-o poti facewinking

| RockOut4ever a răspuns:

Nu se mai poarta acel gen de breton... Acum se poarta bretonul XXL http://tunsorisifrizuri.blogspot.com/......lung.html. Iar daca te vei tunde eu zic sa te tunzi asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=57&ty=101 dar cu bretonul de mai sus. Sincer nu imi place tunsoarea pe care ai alesu in primul rand pentru ce nu se potriveste cu forma fetei si in al doilea rand pentru ca nu se mai parta asa ceva din 2005 in coace. Sper ca nu te-ai suparat pe mine dar asta e adevarul. Funda?

| RockOut4ever a răspuns:

@HelloKitty, in primul rand era in 2010, acum sunrem in a doua luna a lui 2011 si pana la urma cate persoane ai vazut pe strada purtand asa ceva? Ca sa nu mai zic ca in bravo girl si cool girl nu s-a scris ca se poarta asa ceva si cu siguranta nu se va scrie. Plus ca diana dumitrescu e o celebritete asta ce inseamna ca daca lady gaga are un hair style nou trebuie sa o imitam cu totii? De celebritati numeni nu va rade dar de oamenii normali tot timpul se va rade. Si eu mi-am spus parerea mea. Si ce scrie in revistele de moda da de unde sa stii u?

| RockOut4ever a răspuns:

Nu am stiut ca ai 10 ani si daca porti si ochelari atunci nu se potriveste deloc. Acel hairstyle pe care ti l-am dat nu e bun pentru varsta ta...

| Ea_1881 a răspuns:

Cum te'ai tuns pana la urma? ma duc si eu maine la tuns.si caracteristicile tale.le am si eu.in mare parte.astept raspunslaughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daria. Da! Iti sta chiar ff gothic. Dra nu trebuie sa fie asa de scurt macarsa fie cu 4-5 cm mai lung decat poza pe care ne'ai aratat'o. stiu ca nu este un raspuns rau. Scz ca ti l'am dat crying

| theonlyexception a răspuns:

Fain; d