| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noile schimbari de look de acasa? Mie mi se pare ca cel putin, de Diana Dumitrescu si-au batut pur si simplu joc.

http://www.acasatv.ro/......re-si.html

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Madalinei Draghici ii sta foarte bine, de Adela nu imi place deloc ca prea e omniprezenta in productiile MediaPro, de Diana imi pare rau ca era foarte frumoasa cu parul lung, iar de Cristina nu am ce sa zic, pare o fata ok.

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta si-au batut joc de ea. Ca tunsoarea aia pare facuta la batjocura mai mult. Mai bine purta peruca si gata, nu mai trebuia sa taie frumusetea aia de par. straight face

| Alina0491 a răspuns:

Nici mie nu`mi place schimbarea Dianei, nu o prinde si chiar cum spui si tu, pare a fi bataie de joc sad

| Alina0491 a răspuns:

Din cate am auzit Diana s-a obisnuit cam greu cu noua schimbare. Deci cred ca nici ei nu i-a prea placut si nu se simtea prea bine cu noua freza sad

| BubuLina999 a răspuns:

Nu ii sta bine deloc...

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Mie una imi placebig grin

| andre2726 a răspuns:

Mie fara suparare imi plac

| Madalina_2286 a răspuns:

Diana Dumitrescu o imita pe Lady Gaga dupa frizura.
De Adela nu am ce zice,nu mi-a placut niciodata,daca isi schimba culoarea parului nu inseamna ca o sa fie mai agreabila(parerea mea)
Nu stiu, mi se pare ca noua tunsoare a Madalinei Draghici o face mai batrana, mi se pare ca ii sta mai bine blondalove struck.
Si Cristina...arata excelent, e foarte frumoasa si foarte talentata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De diana dumitrescu si-a batut cu adevarat joc, la ce frumusete de par avea.

| Andrushk_4587 a răspuns:

Sunt de acord cu madalina ( cea de jos nu vedeta)