| DMuffin a întrebat:

Hey aveti idee in ce magazine pot gasi rochii ceva mai sexy pentru un bal de facultate? Am cautat in mai multe magazine dar nu am gasithappy.
>Funditaaa:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu gasesti prin magazine incearca pe cele online. Iti dau cateva site-uri cu rochii faine de unde eu imi comand ca nu am timp de cautat prin magazine : www.dreamfashion.ro, www.preciouslook.ro, www.fashionup.ro. Sa faci cea mai buna alegere

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Mexton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizitati aceasta adresa:
http://www.okazii.ro/catalog?user_list=catalinoltean&sort=timp_ramas_desc
Super rochii la super pret. Produse cumparate din SUA. Va doresc o zi placuta in continuare.

| Roxx_8537 a răspuns:

Eu mi-am luat 3 rochii decoltate si scurte acum 3 saptamani din mall vitan happy Pretul era 3. 50 milioane una sad
dar merita sunt superbewinking