| ShadowGhost a întrebat:

Hey,buna tpu.Cu ce as putea sa ma imbrac la premierea de vineri? Tin sa mentionez ca nu vreau sa imi iau vreo rochie sau fusta, pentru ca nu prea port.Multumesc,si cea mai buna idee de imbracat primeste fundita:-.

Răspuns Câştigător
| xPuffy a răspuns:

Eu as zice niste colanti o bluza putin mai lunguta si niste opincute.Sau niste blugi mulati negri sau blomaren, o bluza alba si niste opincute sau sandale.

4 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Incearca ceva in stil vintage..gen http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau
http://weheartit.com/entry/30923178
sau..simplu,ia-ti o camasa,niste pantaloni scurti, balerini si prinde camasa cu o curea :) Nu de alta, dar e cald. Eu una nici nu ma duc la festivitate ca nu suport sa port pantaloni scurti, fuste, rochii.

| xPuffy a răspuns:

A si mai poti si cu niste pantaloni scurti.Bine nu din blug.Uni mai lejeri mai subtiri si cu o bluza alba, roz deschis etc. da culori vi si nici prea colorate si la incaltaminte niste sandale, o opinucuta decupata sau chiar niste opincute! Sper ca te-am ajutat!

| denyloveyou99 a răspuns:

Ai putea purta niste blugi stramti jos sau pantaloni scurti pentru ca e foarte cald dar sa nu fie prea de strada ci ceva usor si cat de cat elegant cu un tricou alb sau deschis la culoare cu cateva decoratiuni pe el, asa vei arata dragut, elegant, frumos, lejer si comod si nu-ti va fi nici cald.