| UrsuletzMic a întrebat:

Stiti ca se apropie,, Scoala Altfel,, si o sa facem vineri un carnaval.Iar eu am de gand sa ma imbrac in Flacara tiganca din,, Inima de tigan,, cu mai multe fete si baieti.Cu ce m-as putea imbracat.
PS.Am avut si o fusta cu bani de la mare...dar am pierdut-o.
Raspunsurile favorabile primesc... fundita

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

Poate o camasa cu imprimeu cu flori sau ceva simplu colorat cu maneci scurte, o fusta lunga cu imprimeu cu flori, cercei mari, ma refer la lungime si o esarfa pe cap, de preferat cu imprimeu florat si o pereche de sandale.

P.S.= poti folosi si fusta simpla iar la fusta cu imprimeu cu flori floseste o camasa simpla

Fundita?