| deadman a întrebat:

Hey! Caut sa cumpar inele sau lanturi rock, dar nu stiu de unde, si nu vreau sa dau comanda pe net. Stiti cumva daca se gasesc prin obor sau stiti vreun magazin din sectorul 2, 3 unde as putea gasi?

1 răspuns:
| ellybai a răspuns:

Heii! Despre cumpararea acestor accesori rock..nu e stilul meu, dar am un sfat:
1. Poti gasi in magazine cu cosmetice, accesori.
2.Astazi am fost la lidl si au bagat tenisi,maieuri,accesori, o colectie rock, in nuante de negru, roz, gri.Eu zic sa cauti in magazine cum ar fi:Cora, New york, H&m(In New York am vazut, deci gasesti acolo mai mult ca sigur.