| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce coafuri se mai poarta anul acesta?

3 răspunsuri:
| Lovemebabybee a răspuns:

-Parul lung si vopsit blond-caramel...am vazut foarte multe vedete de peste ocean si fete purtand aceasta "coafura".
-Parul vopsit in doua culori adica jumate brunet-saten jumate blond.
-Parul lung si ras pe o parte
FUNDA big grin?

| Dianna21 a răspuns:

La frizuri nu se poate spune ca se poarta o anumita moda waiting
De exemplu intr-un an se poarta parul scurt anul urmator lung. si nu ai cum sa ti-l cresti inapoi cum erabatting eyelashes.
Se poarta cum iti sta tie bine, si cum ti se potriveste cel mai bine puppy dog eyes.