| farazambet a întrebat:

Hey! ce culoare mi-ati recomanda sa ma vopsesc avand in vedere ca am tenul deschis si palid straight face? acum sunt blonda miere si nu prea ma prinde din punctul meu de vedere..multumesc

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Adauga cateva suvite mai inchise in jurul fetei sa vezi cum te prinde.
mai asteapta oricum as zice eu, soarele da intotdeauna parului o nuanta frumoasa

| Shatteredx a răspuns:

Daca as fi in locul tau, mi-as lasa culoarea naturala la par si m-as duce cateva sedinte la solar. Uimitor cat te schimba putin bronz. Nici n-o sa-ti mai vina sa te vopsesti. Gandeste-te, blonda, bronzata. Nu stiu, mie imi suna bine. Daca esti anti-solar, du-te cateva zile la padure, insa din cateva sedinte de solar nu o sa patesti nimic si decat sa te vopsesti cumva si sa nu-ti placa, mai bine incerci varianta mea. Daca te vopsesti sa zicem satena si n-o sa-ti placa, pe urma ce te faci? N-o sa-ti para rau ca ai dat o gramada de bani pe vopsit si acum risti sa-ti arzi tot parul daca te mai vopsesti odata? Decizia ta.

| simiy a răspuns:

Saten deschis sau lasa blondul dar baga ceva suvite satene sau castanii