| painkilleeer a întrebat:

Hey,ce imbracaminte pot asorta la o pereche de tenesi visinii? (avand in vedere ca nu am vreun tricou sau pantalon visiniu)
Ce ziceti de un maiou larg alb, colanti negri si tenesii?
Funda

4 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Da, varianta ta e foarte foarte buna. Poti si cu un tricou alb si niste blugi sau cu un tricou negru si pantaloni albi. O alta varianta mai este si un tricou alb si o fusta neagra.

| deliqventa13 a răspuns:

Poti sa ii asortezi cu o pereche de blugi si un tricou big grin

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Da, varianta ta e foarte foarte buna. Poti si cu un tricou alb si niste blugi sau cu un tricou negru si pantaloni albi. O alta varianta mai este si un tricou alb si o fusta neagra( sau invers) daca fusta merge cu tenesi.

Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta in continuare!(Fundita?)