| Bia01 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre tenesii Converse All Star? As vrea si eu sa-mi iau. Ce culori va plac cel mai mult? big grin

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Sunt scumpicei, dar am unii de un an şi ceva ( http://www.shoes-converse.net/......wberry.jpg ) şi încă nu sau rupt, deci se merită să îţi cumperi. Mai am pe roşu http://www.leftfieldfashion.com/......gh%202.jpg şi e o tâmpenie faza cu "sunt călduroşi", cine zice asta n-a purtat Converse adevăraţi în viaţa lui. Mie-mi ţin piciorul al dracul de rece. Şiii nu pot să zic că am o culoare preferată, dar aş hali o maimuţă coaptă pentru ăştia http://www.prodirectselect.com/productimages/V3_1_Main/9720.jpg sau ăştia http://www.converse.com/#/products/Shoes/ChuckTaylor/124826F

| pinkystyleツ a răspuns:

Eu mi-am cumparat de curand. negri si cu libuta mov :p

| mary23 a răspuns:

Calitatea este buna. Am inteles ca cei portocalii si cei galbeni se poarta vara asta

| denisa2803 a răspuns:

Ador acesti conversi.Mie imi plac cei rosii,turquoise,negrii,albi,gri, roz, verzi si mov

| Chriistiinex a răspuns:

Mov si galben a si verde la tenesi merge si gri si portokaliu app sun cei mai amerfa tenesi

| 9dianaa a răspuns:

Salut! :* Sunt super; 33. Mie imi plac toate culorile, in special turcoaz, rosu, negru si albastru! Merită cumpărați! :* Fundiță? blushing

| 9dianaa a răspuns:

Salut! :* Sunt super; 33. Mie imi plac toate culorile, in special turcoaz, rosu, negru si albastru! Merită cumpărați! :* Fundiță? blushing

| Bujîe a răspuns:

Eu îi ador.
Merită cumpăraţi [părerea mea].
Şi...Cel mai mult îmi plac cei turcoaz, galben, mov şi verde...

| Paprik a răspuns:

Sunt frumosi.Mie imi plac albastrii si merg purtati aproape la orice.
Sunt cam caldurosi, cred ca toamna e anotimpul lor happy

| Andreea_7386 a răspuns:

Sunt grozavi.Merita toti banii. Varul meu si-a luat o pereche si i-a purtat toata iarna si inca nu se rupsesera. Cat despre culori: negri, albastri, mov, rosii, verzi, albi

| Bubu_8141 a răspuns:

Albastru si Negru

| ColaCuSupaIubesc a răspuns:

Sunt genial si se merita.Materialul este rezistent si bunbig grin. Si au multe combinatii de ex am multi in carouri cu roz si negru, mov si alb, galben si verde.