| DenisIonut01 a întrebat:

Hey! Ceaiul acela Ekoland care se face instant este bun daca tin dieta?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu, contine zahar. Trebuie sa bei doar ceaiuri naturale, adica iei planta si pui peste apa fiarta (sau pliculetul), si neaparat neindulcite.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este bun daca esti la dieta

| Sara2 a răspuns:

Citeste sa vezi daca are zahar, daca nu are il poti bea neandulcit
eu beau ceai verde, ajuta mult la slabit deoarece elimina apa din organsim

| LolaLollita a răspuns:

Nu, deloc.
Incearca ceva cat mai natural.

| GeorgyGirl a răspuns:

Mai bine bea ceai de urzica cunosc o persoana care a slabit cu ceai dinacela in 2 luni 7 kg fara dieta sport nimic daca vrei si altele poti sa le indulcesti cu miere dar eu iti sugerez sa faci si putin spor inot alergare abdomene sarituri la coarda orice ....bafta!

| admin0002 a răspuns:

Asa cum a spus si biul nu este bun contine mult zahar doar ceaiuri naturiste si neaparat fara zahar