| elynasv a întrebat:

Hey, cine stie ce as putea face sa dau 2-3 kg jos? niste ideii! fundaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Renunta la paine, dulciuri si fa putin sport pentru a slabi uniform, de asemenea nu mai manca dp ora 19

8 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Ca sa scapi de 2-3 kg nu ai nevoie de o dieta stricta. Consuma fibre, ele ajuta cel mai bine la eliminarea kilogramelor.Fa sport! E foarte important, fara miscare nu poti reusi.Renunta la dulciuri, sau mananca din ce in ce mai putin din acestea.De altfel si la semipreparate si preparate,mancarea gatita e mult mai sanataoasa, insa sa nu contina chiar foarte multe grasimi. Cel mai mare secret e sa nu mananci dupa ora 18, asta face cel mai mult, precum si consumul de apa. Pe langa cei 2 l de apa necesari zilnic bine venita ar fi si o cana cu ceai.Seara,in caz ca iti este foarte foame si nu te poti abtine, bea o cana cu ceai cald iar foamea se va diminua. Bafta :*

| Cornelcmn8 a răspuns:

Tine dieta. inlocuieste una din mesele principale, de preferat cea de seara, cu 2 mere. Abtinete de la dulciuri si nu manca paine.sau mananca paine neagra.

| Andreea6031 a răspuns:

Alearga si o sa vezi ca o sa scapi repede de ele, in plus o sa ai corpul mai tonifiat si sanatos.

| Nirvanista a răspuns:

Http://concurs.SPAM/4d9a2945 da un click aici.manaca mai putin si fa mult sport =]

| Piiink a răspuns:

Buna big grin Nu te lua dp ce zic astia aiaki cu retete de slabit si alte alea straight face O stiu din proprie experientawinking Verisoara mea era sa moara pentru ca a tinut o dieta pe care a gasit-o pe net straight face oh go on Nu te lua astea`s prostii daca vrei sa slabesti du-te la medicul specialist si nu te lua dp prostiistraight face pe bunewinking Si daca chiar veri sa slabesti manaka putin din toatewinking si fa sport asta e solutia. Si daca tu ti neaprat sa dai jos niste kg du-te la medik si nu te lua dp astia :* Funda?batting eyelashes

| MadRaven a răspuns:

Mananca cat mai putin si des cate un mar inainte si dupa trei mese care le vrei tu si manaca cat mai putine dulciuri si cat mai multe fructe si legume si alearga

| umbro a răspuns:

Sa faci sport. sa alergi/sa mergi la sala/sa ti un regim.

| bubububu98 a răspuns:

Buna elyna da cred ca stiu cum te-as putea ajuta... cand e frumos afara mergi juma de ora pe afar plimbate /multe lichiide/ si renunta la kitkat, lays fiindca sunt niste facaturi tot ce in comert. sper ca te-am ajutat :X