| sssss a întrebat:

Hey! Crema(nu unguent)de galbenele este buna pentru cosuri si pentru semnele care raman in urma lor?

Răspuns Câştigător
| Katerina_2750 a răspuns:

Este foarte buna,mai ales folosita zi de zi.cel mai mult este recomandata pentru cicatrici, dar eu iti recomand unguentul, este mult mai bun.

9 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Scumpa.am prietene care folosesc crema de galbenele si in zadar.
cumpara crema Mibazon de la farmacia veterinara happy
si eu am ras cand am auzit.dar mi-a fost de mare ajutor.

| Wildie a răspuns:

Hm...eu folosesc unguent si vad ca nu mai sunt asa de vizibile si rosii

| MiHaI a răspuns:

Nu stiu ca nu am folosit dar cand sparg cosul ma dau cu aftershaveul lui tata si se usuca si dispare

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Si eu am incercat
nu da mari rezultate dar tot se vedea un progres

Atentie! nu folosi prea multe crema deoarece irita!
Am patit`o laughing

| herbalist a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund la intrebare dar sa ma anunti si pe me in legatura cu raspunsurile primite printr un mesaj sau ce vrei ca si eu incerc metoda astawinkingkiss

| anna1105 a răspuns:

Nu stiu dar daca ai vrea sa scapi de cosuri iti recomand o crema foarte eficienta este 100% naturala iar mie dupa 3 zile s-a vazut efectul.se numeste vivanatura.este din tot felul de plante si este un pic maro dar este foarte ieftina eu am dat pe ea 7 lei

| anna1105 a răspuns:

Pai am luat-o de la plafar

| ladyPEARL a răspuns:

Da e foarte buna! iti spun din experienta si eu o folosesc! funda plss?!

| ladyPEARL a răspuns:

Este super si eu o folosesc! funda?