| Tili a întrebat:

Hey! Cu ce se scoate oja din hainestraight face? Daca se scoate? Mentionez ca e oja neagra...:-s Funda pentru rasp care functioneazalaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acetona daca hainele sunt colorate, dar nu multa pentru ca decoloreaza, sau daca e ceva alb, cu clor.
incearca si pernutele de gel de la ariel.
sau bio carpet
ceva produse de curatat eficiente
daca nu, e posibil sa iasa la mai multe spalari

2 răspunsuri:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca pata este proaspata, absorbe (cat se poate) cu vata ori sugativa. Tamponeaza apoi cu acetat de amil sau cu acetona. Sterge cu alcool metilic. Spala obisnuit. Poti sa mai incerci cu Vanishthinking

| romichete a răspuns:

Decupezi portiunea respectiva si pui un petectongue