| Anastasia1997 a întrebat:

Hey,cum as putea sa ma imbrac la un majorat, chiar nu stiu vreau mai multe idei de tinute.Mersi :*

3 răspunsuri:
| roberta54321 a răspuns:

Poi,nu e neaparat sa ai o rochita, poti sa iti iei o pereche de colanti o camasa transparenta si cu niste cizmulite cu toc
sper ca am fost de folos :*

| Kayako16 a răspuns:

Pai, depinde de ce fel de majorat este. In cazul in care este unul mai elegant, poti opta pentru o rochie mai dichisita. In cazul in care este unul mai casual, poti alege o pereche de pantaloni si o bluza mai eleganta sau eventual o rochie stramta, nici prea casual dar nici exagerat de eleganta.
De sigur, poti combina si o fusta cu o bluza. Iar pantofii ii alegi in functie de culoarea rochiei happy

| anononim12 a răspuns:

Poti sa iti iei o rochie si sa o accesorizezi cu o curea o genta tip plic si o pereche de tocuri. Sper ca am fost de ajutor