| Loome a întrebat:

Hey! Cum pot să desfac o sticluță de parfum terminată, ca să o încarc cu altceva? Am nevoie de un pulverizator, și vreau să știu cum pot să îl dezasamblez ca să pot să pun în recipient ce vreau.
Idei?

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Daca ai nevoie de un pulverizator ia o sticla goala de la clin sau ceva de genul.E mult mai simpluwinking

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Incearca sa o spargi si dupa aia sa desfati pulverizatorul si sal sigilezi sau lipesti tu cumva

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Am incercat si eu la multe sticlute de parfum diferite, dar nu am reusit...te poti duce la un magazin de parfumuri si sa intrebi vanzatoarea sau nu poti sa cumperi un pulverizator pentru geamuri si sa-l folosesti sau sa pui continutul in alt recipient...BAFTA!

| djraresdj a răspuns:

Depinde ce sticla e, majoritatea nu se pot deschide pentru ca sa nu poti falsifica parfumul. daca nu e cu filet nu ai cum.
fundahappy?