| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mut un parfum intr o alta sticluta. Ambele sunt capsate. Ma gandeam sa i scot "butonasul" acela pulverizator si sa trag cu o seringa iar mai apoi sa il introduc in alta sticla de parfum goala. Se poate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebe sa rupi gatul sticlei apoi versi continutul unde doresti, Fara un flex bun cu riscul sa intre sticla in fluidul parfumat slabe sanse. Il lasi asa cum e cel mai bine

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu va merge. Acolo este o biluta care opreste sa faci operatia inversa. Sunt, insa, pulverizatoare goale pentru parfum. https://bit.ly/34J0xhQ

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Si nu pot scoate intr-un fel acea bila?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

O scoti dar nu o mai poti pune la loc. Poti incerca altceva. Nu stiu daca merge! Sa bagi o siringa cu un ac subtire pe langa aluminiul care inconjoara gatul. Apoi sa o lipesti prin incalzire locala, sa astupi orificiul ca sa nu iese aerul. Nu stiu!