| Serena1996love a întrebat:

Hey! Daca imi iau ciorapi lungi gri cu pantaloni negri 3 sferturin se asorteaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vrei sa mori de cald pe vremea asta?
Nu-ti lua ciorapi deloc.
Te pup!

7 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Sau mai bine nu iti ieri ciorapi deloc.
Oricum, o sa mori de cald.

| Mangustă a răspuns:

Singura combinație ciorap-pantalon este cea cu pantaloni scurți, mult deasupra genunciului și în niciun caz de aceeași culoare (nici chiar apropiate, gri-negru). Dar la pantaloni 3 sferturi nici sa nu te gandești, în afara faptului că îți va fi foarte cald, îți va face și piciorul scurt și gros.

| ஐKatsu a răspuns:

Cati ani ai? 11? o.o Sta ciudat pantaloni 3 sferturi! -.- si NICIODATA nu se combina gri-ul cu negru e ca la mormantare. Esti tanara! Foloseste niste strampi de culoarea pieli, sau fara! Pantaloni, Jeans Negri! Asa merge big grin

Bafta!

| Karuta a răspuns:

Nu!

| Bybi a răspuns:

Nu. Arată oribil...

| HeiTu a răspuns:

Nu! mai bine ia-ti pantaloni scurti cu ciorapi lungi.

| Kremynutza a răspuns:

Nu creid ca este tocmai potrivit.