| DaNNy_3288 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare....Pantofii negri se asorteaza cu o pereche de pantaloni albastrii si o camasa alba plus un sacou negru?

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Accesoriile se asorteaza intre ele! Pantofii cu cureaua, cravata, palaria. Dar nu trebuie sa faca nota discordanta cu restul tinutei. Negru cu albastru... merge.
Apropo, taie un "i" de la culoarea pantalonilor.

5 răspunsuri:
| random1620 a răspuns:

Parerea mea personala e ca da (pantofii fac set cu sacoul)
Dar doar de curiozitate pantalonii albastri sunt blugi?

| elennax a răspuns:

Negrul merge la orice

| paulneamtu a răspuns:

Eu am un var mic care nu vrea sa mearga in rochita la bal pentru ca important e sa te simti confortabil in toalele tale.

| BrzcKrzysztof a răspuns:

Pantaloni de damă - MOHITO

Pantaloni de damă pentru fiecare zi și pentru orice ocazie. Diferite culori, materiale, modele. Pantaloni skinny, pantaloni eleganți, colanți. Alegeți stilul la MOHITO!
https://www.mohito.com/ro/ro/imbracaminte/pantaloni