| fatoon a întrebat:

Hey! deci am vazut un produl de la gerovital plant care se numeste "baton corector purificator" ati folosit? chiar functioneaza impotriva acneeiei?
DAU FUNDAAA SI VOT LA TOTI :X:X:X

3 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Stiu de la cineva ca a fost bun.Acum nu-ti pot spune exact.

| Adynanana a răspuns:

Eu da am folosit si chari functioneaza. E foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am incercat, printre multe altele, si in cazul meu nu a fost bun.Mentionez ca am tenul gras si pretentios din acest punct de vedere.
Cel mai bun tratament pe care l-am folosit si am fost foarte multumita de rezultate absolut de fiecare data(l-am mai folosit si cu intreruperi)este Zineryt.Il poti folosi si tu,dar numai in urma unui control dermatologic care te asigura ca e totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine,lucru valabil in cazul marii majoritati a produselor).
Daca-ti doresti sa folosesti remedii naturiste, cele mai eficiente sunt otetul de mere(in special pentru cosurile stoarse, intrucat grabeste vindecarea)si usturoiul.Usturoiul taie-l feliute subtiri si maseaza zonele afectate cu partea zemoasa a acestuia si lasa-l sa actioneze cat mai mult timp(cateva ore; minimum 4). Otetul se aplica pe zonele afectate si se lasa sa actioneze cat mai mult timp, exact ca in cazul usturoilui.In schimb,desi cele mai eficiente tratamente naturiste,nu le recomand nici pe acestea, mai ales in cazul unui ten gras sau pretentios din punctul asta de vedere, deoarece nu vor fi eficiente in astfel de cazuri.Numai bine.