| MistiqueAngeL a întrebat:

Hey!happy Duminica, 26 iunie este ziua mea de nastere, si implinesc 13 ani. Imi puteti da niste ideei despre cum as putea sa ma imbrac? mersi anticipathappy, Dau funda >:. byewave:*

7 răspunsuri:
| Emanuellaa a răspuns:

Daca ai o petrecer de pomina,adica cu muzica gen "Give Me Everything' si jocuri gen sticluta cu saruturi,te sfatuiesc sa te imbraci cu un pantalon scurt de blug, un maieu subtire de tot (e de preferabil un sutien!) si un alt maieu peste sutien ceva mai decoltat, dar fa in asa fel incat maieul sa nu arate unde se termina sutiewnul sau unde in sunt bretelele. Iar ca pantofi (daca mergi undeva cu prietenii) te sfatuiesc sa-ti iei niste sandale potrivite conform culorilor tinutei. Mult succes si la multi ani!

P.S.: Te rog frumos sa intri si pe contul meu si sa raspunzi la intrebarea legata de zhiua mea.love struck)))))) Thanks!

| lunathemoon a răspuns:

Pai...epinde ce esti daca esti fata i-ati o rochie sau iste haine asortate dar la baieti nu ma pricep.

| MistiqueAngeL explică:

Sunt fatatongue

| Anutzaxx a răspuns:

Pai eu cred ca ai putea sa-ti iei o pereche de colanti cu un tricou mai larg sau colanti cu o rochitawinking.
FUNDA? happy