| Bibbyshor a întrebat:

Hey fetelor! Maine incepem scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Diriga ne-a zis sa venim in haine inchise la culoare si fiindca maine este mai frig m-am gandit sa imi iau blugi negri cu sacou si o camasa alba.As mai avea nevoie de cateva sugestii.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca o pereche de pantaloni de stofa, "la dunga" negri sau bleumarin, asortati cu un sacou in aceeasi culoare si o camasa sau bluza colorata, rosie sau lila sau ce culoare iti place tie pnetru a inveseli tinuta si incalta-te cu o pereche de balerini mai eleganti, din piele, sau pantofi cu toc mediu de 5-6 cm si accesorizeaza-te cu o poseta eleganta din piele de dimensiuni medii si un set de bijuterii din aur sau argint. dac anul si tinuta ta: blugi negri-sacou-camasa alba e foarte buna. Succes la scoala!

| ErrChan a răspuns:

Ai putea niste blugi, cum ai zis tu si poate nu neaparat camasa o bluza asa mai eleganta, sa zicem alba sau neagra nu stiu depinde ce-ti place.Eu zic niste blugi si o bluza eleganta. Sper ca te-am ajutat.

| Mădii_Mădii_1993 a răspuns:

Da! Este foarte bine asortata imbracamintea ta! Eu ma imbrac cu blugi albastrii, camasa mov, vesta de blugi si o geaca crem! love struck