| Pitiica a întrebat:

Hey fetelor:* Puteți să îmi, asati câteva imagini cu modele de pentru unghii mai mici? Sau tutoriale?puppy dog eyes Sau chiar coafuri sau make-upuri simple. Cel mai folositor răspuns promit fundita si vot, Mulțumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LoriLoL a răspuns:

In primul rand vrei prea multe chestii sa-ti dam..asa cat e google de mare tii greu sa cauti..in al 2-lea rand nu mi se pare frumos sa spui "Cel mai folositor răspuns promit fundita si vot"..adica cum? tot ce e pe langa raspunsul ala complex(cu tot ce vrei) nu conteaza? atunci nu-mi fortez tastatura degeaba.n-am nimic cu tine..ci cu comentariile de acest fel!